Elegancko, praktycznie i kolorowo. W tych trzech słowach można opisać większość dodatków, które można nabyć, by praca w kuchni stała się lżejsza i przyjemniejsza. Pośród ogromnego wyboru dostępnego na rynku, zestawiliśmy naszym zdaniem najciekawsze z nich.

Praktycznie

Osłonka na palce

Osłonka na palce to praktyczny gadżet dla każdego domownika. Bez względu na lata doświadczenia w krojeniu, akcesorium to przyda się każdemu. Osłonka jest ruchoma, dzięki czemu można dopasować ją do mniejszych i większych palców. Jest także bardzo prosta w nakładaniu i zdejmowaniu. Trwały produkt gwarantuje szybkie krojenie i szatkowanie każdego rodzaju produktu.

oslonka na palce

Praktycznie i kolorowo

Klipsy
Kolejna propozycja przypadnie do gustu każdemu, kto ma problemy z odpowiednim zabezpieczeniem żywności przed wyschnięciem. Stylowe klipsy o różnej kolorystyce (tu kolor czarny) dokładnie zamkną otworzoną torebkę z makaronem, przyprawami czy herbatą. Szczelne domknięcie zapewnia

dłuższą żywotność produktów, a tym samym gwarantują, że przy ponownym ich otworzeniu produkty nie tracą na wartości. Klipsy, dzięki stylowemu wyglądowi są również eleganckim dodatkiem dekoracyjnym.

klipsy

Shaker smaków
Jeśli jeszcze nie słyszeliście o shakerze smaków – czas najwyższy się z nim zapoznać. Czym jest? Jest prostym w obsłudze shakerem przypraw i ziół. Idealnie sprawdza się przy przygotowywaniu sosów i marynatów. Działa na zasadzie rozgniatania przypraw poprzez umieszczoną wewnątrz kulkę. Poza tym, że shaker jest wyjątkowo praktyczny, posiada także ciekawy design. Z pewnością spodoba się wielbicielom specyficznych gadżetów kuchennych.

shaker smakow

Praktycznie, kolorowo i na wesoło

Chłodzący płaszczyk na butelkę
Poniższy produkt z kolei z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dobrego wina. Nietypowy płaszczyk posiada wewnątrz wkład z chłodzącym żelem, który zapewni odpowiednią temperaturę wina przez cały wieczór. Warto zaznaczyć, że uniwersalny rozmiar płaszcza zapewnia dopasowanie go do większości butelek. Z chodzącym płaszczykiem kolacja będzie elegancka w każdym szczególe.

plaszczyk chlodzacy na wino

Koszyczek do jaj
Wykonany z wysokich temperatur silikonowy koszyczek do jaj to ostatnia propozycja doskonałego dodatku do naszej kuchni. Dzięki jego wyjątkowym właściwościom, gotowanie jajek zamieni się w prawdziwą przyjemność. Do tego, gotowanie jaj nigdy nie było tak proste. W koszyczku zmieści się całe jajko i dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu mocno się w nim trzyma. Nie ma jednak obawy o wygodne wyjęcia jajka na talerz. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybranie najbardziej odpowiedniego dla nas koloru.

jajka