Każdy, kto urządza i wyposaża swoją kuchnię staje przed dylematem dotyczącym wyboru najlepszego sprzętu AGD. To w jakiego rodzaju sprzętu zainwestujemy, będzie miało w głównej mierze wpływ na komfort i wygodę podczas przygotowywania ulubionych potraw i dań, jak i ich podgrzewaniu i zmywaniu naczyń po posiłku. Zobacz, czym wyróżnia się sprzęt marki Bosh.

Nasze babcie wybierając sprzęt zwracały uwagę na użyteczność sprzętów. Mikser pomagał w przygotowaniu ciasta, piekarnik służył do pieczenia mięs, a zlewozmywak do zmywania naczyń. Obecnie wybierając sprzęt, oprócz funkcjonalności zwracamy uwagę na estetykę i wzornictwo sprzętu. Mikrofalówki czy roboty kuchenne oprócz komfortu używania powinny pasować do aranżacji kuchni i wyróżniać się wysoką estetyką.

Niemiecka jakość i design

Marka Bosh od ponad 75 lat przywiązuje ogromny nacisk na najwyższą jakość sprzętów i urządzeń. Robert Bosh mawiał, że woli stracić pieniądze, niż zaufanie. Sprzęty wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, funkcjonalnością i wyjątkowym wyglądem. Dlatego Bosh stał się światowym liderem wśród producentów urządzeń AGD. Innowacyjne pomysły i nieszablonowe rozwiązania sprawiają, że Bosh wyznacza trendy w produkcji urządzeń kuchennych.

Lista zakupów Bosh

Jakie sprzęty są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni? Piekarniki, które zadziwiają bogactwem funkcji takich jak termo obieg, automatyczne pieczenie, szybkie nagrzewanie czy podwójna komora. Zmywarki z regulacją twardości wody, różnymi programami mycia czy myciem strefowym. Lodówki o najlepszych klasach energetycznych,  z ekranem dotykowym i połączeniem z Internetem. Nowoczesne lodówki same powiadomią Cię, czego brakuje i co musisz kupić.  Mikrofalówka z piekarnikiem oferująca możliwość pieczenia potraw, odmrażanie. Ekspres do kawy umożliwiający wiele sposobów przygotowania kawy, wyposażony w wiele systemów filtrów i wyróżniający się wysoką estetyką.

Wysokiej jakości sprzęt do zabudowy, sprzęt wolnostojący, drobny sprzęt domowy i wiele innych urządzeń niemieckiej marki w atrakcyjnych cenach znajdziesz na stronie www.euro.com.pl/cms/sis-bosch.bhtml. Zachęcamy do zakupów.