WMF, to skrót bardzo długiej nazwy niemieckiej firmy Württembergische Metallwarenfabrik. WMF posiada długoletnią tradycję. Założona została bowiem w 1880 roku! Jak już zdradziliśmy w tytule, zajmuje się ona produkcją sztućców, ale nie tylko. Generalnie są to wyroby metalowe.

Sztućce WMF wykonywane z najwyższej jakości materiałów i najlepszymi technikami zyskały sobie sławę na całym świecie.

W najnowszych ofertach firmy dostępne są zarówno klasyczne, tradycyjne zestawy sztućców, ale także te bardzo nowoczesne, zaskakujące swoim designem. Każdy z kompletów sprzedawany jest w eleganckim opakowaniu, z tego też względu bardzo często sztućce WMF, występują w charakterze gustownego prezentu, na przykład ślubnego.

Do wyboru mamy komplety, różniące się między innymi ilością elementów w zestawie – 24 sztućce, 30 i 68, ale także komplety sprzedawane po pięć sztuk.

Ceny zestawów mają duże rozpiętości przede wszystkim właśnie ze względu na ilość elementów, ale także rodzaj serii. Do wyboru są sztućce z pozłacanymi czy posrebrzanymi elementami, zdobieniami (ręcznie malowanymi), o nietypowych kształtach i nowoczesnym wyglądzie.

Decydując się na zestaw sztućców firmy Württembergische Metallwarenfabrik możemy być jednak pewni, że każdy z produktów, wykonany został według zasad najwyższej jakości, najnowocześniejszych technologii.

Dodatkowo firma wzbogaca swoje kolekcje sztućców o te, przeznaczone specjalnie dla dzieci. Zachwycają swoim wzornictwem, a specjalne wyprofilowanie, zdecydowanie ułatwi naukę samodzielnego jedzenia.