Porcelana najczęściej kojarzy nam się z tradycyjnymi, ręcznie malowanymi zastawami czy serwisami naszych babć, albo skrajnie z nieskazitelną bielą, nowoczesnych naczyń stołowych, coraz częściej o bardzo geometrycznych kształtach. Porcelanowe są również ozdoby, elementy biżuterii, oraz buzie i rączki pięknych lalek, tych „z saskiej porcelany”.

Porcelana to tworzywo, które kojarzy nam się z chłodem, szczególnie przez charakterystyczną biel. Jednak to co zrobili projektanci firmy FIFTYEIGHT 3D to coś pięknego.

Porcelanowym naczyniom, miseczkom, filiżankom, nadali ludzkie emocje. Możliwe ze inspiracją były wszechobecne współcześnie emotikonki, które dodatkowo pomagają nam pokazać własne emocje.

I tak, na naszej ulubionej filiżance pojawić się może smutna buźka, wesoła, szczęśliwa, wystraszona, a także całująca. Nie jest to jednak zwykły malunek. „Buźki” są trójwymiarowe, przez co zdecydowanie zyskują na swojej ekspresji.

Naczynia te są pięknym prezentem, znakomita ozdobą kuchni, a także dają możliwość wybrania konkretnej, do naszego obecnego samopoczucia. Wybierając opcje prezentu, możemy dopasować emocję „buźki” do osobowości solenizanta.

Rodzinę porcelanowych buziek wzbogaca również wesoły dzbanek do herbaty, a także deski do krojenia. Każde z nich wzbogacone charakterystycznym, zabawnym motywem.

Powstała cała seria zabawnych krótkich reklam, w których głównymi bohaterami są dwie filiżanki. Niestety reklamy są w języku niemieckim, prezentujemy więc tę, w której przede wszystkim liczy się mimika i ekspresja twarzy :):):)