Jeżeli chcemy przygotowywać posiłki w garnkach najwyższej jakości oraz o eleganckim wyglądzie z pewnością powinniśmy zaznajomić się z ofertą niemieckiej firmy Silit, która zajmuje się produkcją garnków ze stali nierdzewnej.

Dostępne są one w różnego rodzaju seriach, różniących się od siebie wyglądem oraz zastosowanymi ulepszeniami. Garnki Silit Style to seria wykonana z nierdzewnej stali o wysokiej odporności. Garnki stosować można na każdego rodzaju kuchenkach, a także w piekarniku. Dodatkowo wzbogacone są o energooszczędne dno Silitherm.

Seria Silit Varia Nova posiada wygodny system zawieszania pokrywki na rancie garnka. Silit Inspiration natomiast wykonana jest z eleganckiej, satynowej stali i posiada ciekawy, nowoczesny kształt. Oryginalny design jest zaletą również serii Silit Nobile. Garnki posiadają bardzo interesujący, „bulwiasty” kształt dzięki któremu mamy skojarzenie połączenia nowoczesności z tradycyjnym wyglądem tych naczyń. Są one również bardzo praktyczne, ze względu na zwiększoną objętość.

W zestawach znajdują się garnki o rożnych pojemnościach, od niecałych dwóch litrów do ponad sześciu. Możemy kupić cały zestaw lub do indywidualnie skompletować, albo też kupić jeden rodzaj.

Garnki firmy Silit to jednak spory wydatek. Ceny za garnek wahają się od 219 złotych do prawie 800. Produkt jest jednak wart swojej ceny. Kupując garnki firmy Silit możemy być pewni ich najwyższej jakości i tego, że będą nam służyły przez lata. Co więcej, staną się niewątpliwą ozdobą każdej kuchni, a także ułatwią gotowanie każdej pani domu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress