Niejeden miłośnik kuchennych eksperymentów marzy o tym, aby przygotowaniom do śniadania towarzyszyła nuta, najlepiej dobra i rytmiczna, przecież rano trzeba się obudzić. Natomiast żaden meloman nie jest w stanie żyć tylko muzyką i z pewnością marzy o tym, aby przed wyjściem do pracy zjeść pysznego tosta.

Teraz potrzeby obu zostają zaspokojone dzięki jednemu urządzeniu. Propozycją firmy Ariete jest Radiotoster, czyli sprzęt który i przygotuje tosty i umili czas oczekiwania na nie muzyką. Toster umożliwia przygotowanie jednocześnie dwóch grzanek, posiada też specjalną drabinkę, na której można podgrzać bułki. W tym, co znajdzie się na toście, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Może to być klasyczny tost z szynką i serem, ale możemy pokusić się o coś bardziej egzotycznego i dorzucić kawałki ananasa, albo szynkę zastąpić łososiem. Dodatkowo toster Ariete ma możliwość jednoczesnego rozmrażania i opiekania pieczywa, co okazuje się szczególnie przydatne, gdy wieczorem zapomnimy wyjąć go z zamrażarki. Toster posiada nienagrzewającą się, aluminiową obudowę, możemy mieć też pewność, że grzanki nie będą przywierały.  Dzięki regulacji wysokości płyt grzejnych i czasu opiekania z pewnością wyjdą takie, na jakie akurat mamy ochotę.

Wbudowane w toster radio, pracujące w zakresie FM umożliwia słuchanie ulubionych stacji nawet wtedy, gdy nie mamy ochoty na grzanki. Dzięki małym gabarytom (wysokość 22 cm, szerokość 30 cm, głębokość 19 cm) doskonale sprawdzi się szczególnie w małej kuchni, gdzie na oba urządzenia nie byłoby miejsca i z któregoś trzeba by zrezygnować. Jakość dźwięku płynącego z głośników nie jest może aż tak imponująca, ale w zupełności wystarczy, żeby umilić poranki energetyczną muzyką lub żeby wysłuchać najnowszych wiadomości.

Radiotoster Ariete przyciąga nowoczesnym designem, a dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym. Jego ceny są bardzo zróżnicowane i wahają się w granicach 130 i 289 złotych.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress