W świecie designu pojawia się co raz więcej ciekawych propozycji. Jeśli znudzi Ci się np. stary wygląd poczciwej, wysłużonej lodówki. Na stronie oklejgo.pl znajdziemy oryginalne maty magnetyczne na sprzęt AGD:  lodówkę i zmywarkę. Oprócz tego sklep proponuje nam klasyczne naklejki na laptopa, na ścianę i pod nadgarstek.

Maty magnetyczne w odróżnieniu od standardowej naklejki można założyć kiedy się i chce i ściągnąć w dowolnym momencie. Nie zostają po niej żadne ślady! Maty produkowane są na wymiar, to idealny sposób na zakrycie szpecących plam, zarysowań i przebarwień na lodówce czy zmywarce. Taka mata może być doskonałym pomysłem na prezent! Oto kilka propozycji:

Fanom Paryża proponujemy

matę z motywem wieży Eiffla. Ten bardzo znany francuski zabytek odwiedziło już ponad 200 milionów ludzi. Teraz wieża może stanąć również w Twoim domu!

Mata może być wykonana z błyszczącej lub matowej powłoki.

Wielbicielom owoców proponujemy motyw malin czy pomarańczy. Dzięki temu będziesz mieć Zawsze świeże owoce w Twoim domu! Bardzo kolorowa i orzeźwiająca kompozycja sprawi, że przez cały rok będziesz mógł cieszyć się latem w kuchni!

Kawa pobudza i odpręża.

Dla miłośników tego napoju do wyboru aż 3 motywy: filiżanka kawy, espresso i zapach kawy (kawowe ziarna).

MATY MAGNETYCZNE NA ZMYWARKI:

Dla fanów Nowego Yorku, piękny i realistyczny widok na Manhattan.W tle wyróżnia się Empire State Building.

Mata magnetyczna na zmywarkę z dowolnie wybraną grafiką. To jak będzie wyglądać mata zależy od Ciebie! Może chcesz mieć na niej zdjęcie ukochanej osoby, zwierzęcia lub widoku z okna. Jedynym warunkiem jest to, że zdjęcie musi mieć rozdzielczość ok 2500 pikseli.

Dla fanów połączeń black&white specjalny ornament w tych kolorach! Pięknie prezentować się będzie w jasnej kuchni.

Oprócz tego oklej.go proponuje obrazy ze zdjęcia na płótnie na ramie drewnianej. Obraz taki cechuje się blejtramem z drewna, wysokiej

jakości bawełnianym płótnem artystycznym i odpornością na promienie UV. Rozmiar obrazu może wynosić od 40×30 do 120×80 cm.

Pełen

asortyment dostępny jest na stronie oklejgo.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress