Witam, dziś napiszę parę zdań o Mikserze Zelmer 481.6, który posiada już dość stabilną pozycję na rynku. Generalnie, warto zaryzykować stwierdzenie, że firma Zelmer, mimo że polska, to firma produkująca sprzęt AGD bardzo wysokiej jakości. Nie powinno się więc bać kupować produktów tej marki. No dobrze, ale wróćmy do naszego miksera. Wygląda oto tak:

Dostępny jest w kilku kolorach, wszystko zależy od gustu. Dzięki swojej misce, pomaga nam zaoszczędzić czas, ponieważ podczas gdy mikser miksuje, my możemy wykonywać inne czynności, na przykład smarować blachę do ciasta. Wcześniej, bez miski, tego udogodnienia nie było, musieliśmy sobie radzić z manualnym miksowaniem. To zdecydowanie bardzo wygodne narzędzie.

Jeśli mowa o parametrach miksera, to jego moc jest dość standardowa, jak na mikser, bo ma 400 Watów. Dodatkowo, zaopatrzony jest w przycisk turbo i pięć biegów. Posiada przycisk umożliwiający zwolnienie trzepaczki i mieszaków, dzięki czemu zabezpieczony jest przed przypadkowym wypadnięciem widełek.

Wracając do pracy na stojaku, to istnienie możliwość włączenia ruchu wahadłowego podczas pracy na nim.

No dobrze, ale teraz parę słów o tym, co otrzymamy w zestawie kupując MIKSER ZELMER 481.6. Będą to dwa mieszadła, dwa trzepaki, nasadka miksująca, tarcza przecierająca, a także kubek, stojak z miską, łopatka i łopatka samo zgarniająca.

Mikser waży 2,3 kg i obejmuje go 24 miesięczna gwarancja.

Według opinii użytkowników, działa sprawnie, świetnie ubija pianę i miesza ciasta zarówno do ciast, jak i naleśników i gofrów. Cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ musimy za ten mikser zapłacić około 135zł. Uważa się, że wygląd jest bardzo atrakcyjny.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress